Dziękujemy za wybranie naszego działu wysokiej jakości alkomatów samochodowych marki Promiler Polska.

Alkomaty PROMILER to urządzenia zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W pewnych sytuacjach trzeźwość ma wagę życia. Tam gdzie liczy się życie nie ma miejsca na kompromisy. Alkomaty PROMILER – nie tylko dla Policji. Po drugie Z alkomatów PROMILER korzysta polska Policja, Żandarmeria Wojskowa i inne służby. Zaufaj wyborom fachowców.
Po trzecie Na rynku znaleźć można wiele urządzeń będących alkomatami tylko z nazwy. Wagę tego problemu doceniła Komisja Europejska wydając normę EN-16280, dzięki której jasno można oddzielić ziarno od plew. Certyfikacja na zgodność z EN-16280 trwa 12 miesięcy i obejmuje 33 kategorie istotnych parametrów. Tylko najlepsze urządzenia otrzymują certyfikację na zgodność z tą normą. AL 8000 – flagowy model PROMILER najprawdopodobniej jako pierwszy alkomat osobisty na świecie otrzymał certyfikat na zgodność z tą bardzo wymagającą normą. Norma EN-16280 ma również status polskiej normy jako EN-PN 16280.
Po czwarte Urządzenia PROMILER od początku do końca są projektowane i produkowane w SENTECH Korea Corporation i nie pochodzą od przypadkowo dobranych kooperantów. Wszystkie urządzenia osobiste PROMILER objęte są bezpłatną opieką serwisową przez cały czas trwania gwarancji. Pracownicy PROMILER zawsze chętnie służą swoją wiedzą i wsparciem wszystkim użytkownikom alkomatów PROMILER. Po piąte Najwyższa jakość PROMILER. Począwszy od produkcji przez profesjonalne doradztwo sprzedażowe po opiekę posprzedażną PROMILER zawsze dąży do zapewnienia najwyższych standardów jakości.

ALKOMAT OSOBISTY AL9000

Wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

ALKOMAT SAMOCHODOWY ALCOFORCE AF-i1

Blokada alkoholowa przeznaczona do montażu w samochodzie

ALKOMAT ALP1

Jeden z najwyższych modeli alkomatów dowodowych firmy Promiler.

ALKOMAT OSOBISTY AL6000-L

. Jest to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza.