Dziękujemy za wybranie naszego profesjonalnego serwisu naprawy immobilizerów.

Jeśli napotykasz problemy z immobilizerem Twojego pojazdu, możemy pomóc Ci przez odblokowanie skrzynki immobilizera, aby móc szybko i bezpiecznie jechać drogą. Ta ekskluzywna usługa „recoding” pozwoli zaoszczędzić trochę cennego czasu i, co ważniejsze, pieniędzy w porównaniu z przywiezieniem samochodu do dealera.

Nasi eksperci mają długą historię naprawy uszkodzonych immobilizerów, więc wiedzą wszystko, co trzeba wiedzieć o immobilizerach i transponderach. Jeśli nie masz pewności, gdzie znajduje się skrzynka unieruchomienia w samochodzie, skontaktuj się z nami. Nasi serwisancie chętnie rozwiążą wszystkie Twoje pytania techniczne.

Zapewniamy również kluczową usługę cięcia, więc w przypadku zgubienia klucza możemy wyprodukować dla Ciebie nową na podstawie ECU silnika.

Aby przystąpić do naprawy immobilizera, skontaktuj się z Nami i umów dogodny termin realizacji naprawy.


IMMO OFF


Jeśli występują problemy z unieruchomieniem, bez względu na objawy lub przyczyny, możemy pomóc w usunięciu funkcji immobilizera z samochodu.

Najczęstsze błędy w unieruchomieniach wynikają z kluczy, które utraciły kodowanie lub ich chipy transponderów, wadliwe czujniki lub elementy uruchamiające, skorodowane przewody i uszkodzone pierścienie odbiorcze. Widzieliśmy również uszkodzone jednostki ECU i BSI wpływające na działanie immobilizera. W każdym przypadku, po wyjęciu funkcji immobilizera z samochodu, nie ma potrzeby uruchamiania kodu. Po otrzymaniu ECU z powrotem nie ma potrzeby kodowania, wszystko to tak proste, jak plug and play!

  • Clients Logo
  • Clients Logo
  • Clients Logo
  • Clients Logo
  • Clients Logo