Zachęcamy do kontaktu telefonicznego w celu dobrania odpowiedniego immobilzera do Państwa samochodu.

 +48 601-490-015Czas realizacji montażu: od 2h - 6h

Istnieje możliwość przywiezienia samochodu od godziny 6:00!


SEO Symphony

Seo Symphony jest dwuobwodowym immobiliserem zbliżeniowym. Zawiera jedną pastylkę w postaci breloczka, którą możemy umieścić przy kluczykach od samochodu. Jego zamontowanie upoważnia do otrzymania 5% zniżki w ubezpieczeniu Auto Casco. Posiada międzynarodowy znak homologacyjny E20 97 RI-011381.
META M36

META M36 jest dwuobwodowym immobiliserem transponderowym Zawiera jedną pastylkę w postaci breloczka, którą możemy umieścić przy kluczykach od samochodu. Jego zamontowanie upoważnia do otrzymania 5% zniżki w ubezpieczeniu Auto Casco. Posiada międzynarodowy znak homologacyjny
BOA - BEZOBSŁUGOWY MODUŁ ANTYPORWANIOWY

BOA - Bezobsługowy mouł antyporwaniowy z jednym bezprzewodowym i bezobsługowym identyfikatorem kierowcy jest wielofunkcyjnym systemem mikroprocesorowym, sterowanym zdalnie System posiada homologację na znak E zgodnie z regulaminem ONZ nr 97. Spełnia dyrektywy unijne.
BSI Bezobsługowy kontroler dostępu

Samoczynnie włącza ochronę samochodu po wyłączeniu stacyjki, wyłączanie ochrony bezobsługowo lub ukrytym przyciskiem. Stan serwisowy, umożliwia oddanie auta do serwisu, bez wskazywania sposobu kasowania blokady. Możliwość wprogramowania dwóch identyfikatorów bezobsługowych.
Ukryty przycisk blokady zapłonu

Ukryty przycisk blokady zapłonu z wbudowanym przekaźnikiem 15A . Produkt został przebadany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji Na podstawie wyników z badań wystawiona jest deklaracja zgodności. Ważne !!! Produkt można montować tylko w pojazdach w których nie jest wymagana homologacja lub nie zabraniają tego inne przepisy obowiązujące w danym kraju np: kodeks ruchu drogowego.
Ukryty przycisk blokady zapłonu (SERWIS MODE)

Ukryty przycisk blokady zapłonu z funkcją serwisową , wbudowany przekaźnik 15A . Samoczynnie włącza ochronę samochodu po wyłączeniu stacyjki, wyłączanie ochrony ukrytym przyciskiem. Stan serwisowy, umożliwia oddanie auta do serwisu, bez wskazywania sposobu kasowania blokady. Posiada międzynarodowy znak homologacyjny